تماس با ما
برای تماس با ما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید
09363521929
اطلاعات تماس
بیبیسریسرسی
تهران - خیابان ولیعصر
eltranslate.tr@gmail.com
09363521929
h

برگه سوالات متداول

دارالترجمه ال

دارالترجمه ال به چه زبانهایی خدمات ترجمه رسمی ارائه می دهد؟

در دارالترجمه ال ترجمه رسمی به زبانهای مختلف از جمله انگلیسی، ترکی استانبولی، عربی، فرانسوی و آلمانی انجام می گیرد.

آیا تمامی فرآیند ترجمه توسط دارالترجمه ال صورت می گیرد؟

بله، تمامی فرآیند ترجمه و اخذ تائیدات لازم از صفر تا صد توسط دارالترجمه ال صورت می گیرد و نیازی به اخذ تائیدات توسط مراجعه کنندگان وجود ندارد.

آیا دارالترجمه ال خدمات فوری ترجمه نیز ارائه می دهد؟

بله، در صورت نیاز مراجعه کنندگان عزیز به خدمات فوری ترجمه رسمی، دارالترجمه ال در برخی زبانها خدمات ویژه فوری ارائه می دهد. به عنوان نمونه در صورت نیاز متقاضیان محترم به ترجمه رسمی مدارک به زبان ترکی استانبولی، ترجمه  به این زبان و اخذ تائیدات  به فوریت امکان پذیر می باشد.

آیا امکان دریافت مشاوره وجود دارد؟

بله، همکاران متخصص و مجرب دارالترجمه ال آماده ارائه مشاوره به متقاضیان محترم ترجمه رسمی در خصوص موضوعات مختلف مرتبط با ترجمه و همچنین راهنمایی در ارتباط با امکان اخذ تائیدیه های لازم قبل از فرآیند ترجمه می باشند.

دسته بندی ها

تصویر خود را جایگزین کنید

l

چرا ما اینجاییم؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

برچسب ها

اپلیکیشن بهترین دارالترجمه ترکی استانبولی ترجمه رسمی ترجمه رسمی به ترکی استانبولی ترجمه رسمی به ترکی استانبولی در اهواز ترجمه رسمی به ترکی استانبولی در رشت ترجمه رسمی ترکی استانبولی در اصفهان دارالترجمه ترکی استانبولی دارالترجمه ترکی استانبولی ال دارالترجمه ترکی استانبولی در اصفهان دارالترجمه ترکی استانبولی در اهواز دارالترجمه ترکی استانبولی در رشت دارالترجمه ترکی استانبولی در شیراز دارالترجمه ترکی استانبولی در قزوین دارالترجمه ترکی استانبولی در همدان دارالترجمه ترکی استانبولی در کرج دارالترجمه ترکی استانبولی در گرگان دارالترجمه ترکی استانبولی در یزد دارالترجمه ترکی استانبولی شیراز دارالترجمه ترکی استانبولی گرگان دارالترجمه در فاطمی دارالترجمه در میدان ولیعصر دارالترجمه رسمی دارالترجمه رسمی ترکی استابولی در همدان دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی در اصفهان دارالترجمه رسمی در فاطمی دارالترجمه رسمی در میدان ولیعصر مهاجرت

سوال دیگری دارید؟